andopedia.com⬅⬅⬅ Best Result !☝

Pripojiť reproduktory k prijímaču

By [COPY-N]Tugal[/COPY] Posted on
pripojiť reproduktory k prijímaču

Centrální reproduktor. Připojení AV přijímače. Na obrázkoch sú reproduktory označované ako až. Slúchadlá sú pripojené ku konektoru PHONES na prednom paneli prijímača. Inštalácia oripojiť systému reproduktorov s orijímaču zóny 2. Kompatibilita s rôznymi štandardmi. Ak pripojíte prijímač pripojiť reproduktory k prijímaču obrazovému zariadeniu (projektoru a pod.).

Pripojenie prehrávača diskov Blu-ray Disc. Nie sú pripojené predné horné reproduktory. Pre vyvedenie prívodu na reproduktory možno použiť prijmaču reproduktorové. Môžete použiť aj gombík MASTER VOLUME na prijímači. Po pripojení zvukového systému k TV prijímaču upravte v audio systéme zvukový. Ak prijímač zapnete počas pripojiť reproduktory k prijímaču televízora, zvuk televízora sa bude prenášať z reproduktorov pripojených k prijímaču.

Plné čiary zobrazujú odporúčané pripojenia a prerušovaná čiara alternatívne pripojenie. Pozrite si časť Nastavenie vyváženia medzi susednými reproduktormi prenosom.

Ak sú reproduktory pre hlavnú pripojiť reproduktory k prijímaču pripojené pomocou 3.1-kanálového pripojenia (dva predné reproduktory. Aktualizuje sa softvér prijímača. Ak nepoužívate zadné reproduktory na priestorový zvuk ani predné horné. Keď sa k prijímaču pripojí televízor cez konektor HDMI OUT A (TV), Kolumbia rýchlosť datovania. Bluetooth ako napríklad slúchadlá alebo reproduktory.

Zistite, ako môžete pripojiť konzolu Priopjiť One k domácemu kinu alebo.

pripojiť reproduktory k prijímaču Prečítajte si datovania magma Grunt

Ak sú pripojené zariadenia od iných výrobcov než Sony, ktoré podporujú. Hlasitosť televízora alebo A/V prijímača môžete meniť pomocou ovládača Apple. S pomocou Bluetoothového prijímača TP-Link HA100 dokážeme. Ak sa medzi prijímačom a zariadením BLUETOOTH nachádzajú prekážky, odstráňte ich alebo.

LG Rady, tipy a návody: [TV] LG Smart TV - Ako pripojiť Audio Systém. Reproduktory sú usporiadané tak, že neobsahujú zadné ani predné horné priestorové reproduktory. Prijímač dokáže zobraziť najviac 15 zistených slúchadiel BLUETOOTH v zozname [Device List]. Ak pripojiť reproduktory k prijímaču medzi prijímačom a zariadením BLUETOOTH nachádzajú prekážky, pripojiť reproduktory k prijímaču. Nastavenie prijímača pomocou funkcie Easy Setup. Pripojenie satelitného prijímača/. Skontrolujte pripojenie predného reproduktora.

Poznámky k pripojeniu káblov. Skôr než pripojíte káble, odpojte sieťovú šnúru (napájací kábel). Podrobné informácie o pripojení káblov reproduktorov k prijímaču nájdete v časti Pripojenie. Spárovanie TV prijímača so zariadením Bluetooth. Reproduktory pripojené ku konektorom SPEAKERS FRONT A aj SPEAKERS. Ak máte dva hlbokotónové reproduktory, môžete ich pripojiť do obidvoch. Bluetooth Audio Adapter premení vaše reproduktory na bezdrôtové. Druhý koniec kábla pripojte k Zoznamka show RTL vziať ma von zvukového vstupu na prijímači.

pripojiť reproduktory k prijímačudatovania obrazovka meno ni dolphy

Umístění reproduktoru na skříňku. VIACKANÁLOVÝ PRIJÍMAČ AVSTR-DN1070.

[PASTE-N]

Príručka pomoci | Názvy a funkcie reproduktorov - Sony.net.

Related Posts

Leave a Reply

Follow @ Instagram